29 Mart 2019 , Cuma
Ana Sayfa / İletişim

İletişim

Sitemizin hakkında sayfasında da belirtildiği gibi hangidoktora.com bilgilendirme ve yönlendirme görevi üstlenmiştir. Herhangi bir hastane, klinik ya da doktor ile bağı yoktur. Bu nedenle bizim iletişim bilgilerinize ihtiyacınız olmayacaktır. Onun yerine daha çok hastane ve doktorların iletişim bilgilerine yer vereceğiz.

Doktora Sor

Hastanelerin iletişim bilgilerine geçmeden önce dilerseniz aşağıda yer alan formu kullanarak sorularınızı sitemizin içeriğinin oluşmasında destek olan doktorlara iletebilirsiniz. Cevabınız E-posta adresinize gönderilmektedir.

[contact-form-7 id=”286″ title=”İletişim formu 1″]

Randevu Oluştur

Kamu (devlet) hastanelerinde muayeneler randevu ile yapılmaktadır. Randevu almak için kısa adı MHRS olan (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) İnternet sitesi https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/ adresi ya da telefonla konuşarak almak isterseniz 182’yi arayabilirsiniz. Akıllı telefon kullanıcıları için mobil yazılımlarda bulunmaktadır. Android kullanıcıları buradan https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.innova.fta.mhrs Iphone kullanıcıları ise aşağıda yer alan linkten MHRS Mobil programı telefonlarına indirerek kullanabilirler. https://itunes.apple.com/tr/app/mhrs-mobil/id589804718?mt=8

İstanbul Devlet Hastaneleri

Sayfanın geri kalan kısmında İstanbul’da hizmet veren sağlık merkezlerine ait bilgiler yer alacaktır. Bilgiler İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İnternet sitesinden derlenmiştir.  İlk olarak İstanbul’da bulunan kamu hastaneleri ile başlayalım. 39 Farklı ilçede toplamda 70 farklı kamu hastanesi bulunmaktadır. Size en yakın hastaneyi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak başlayalım. https://istanbulism.saglik.gov.tr/TR,54017/devlet-hastaneleri.html Açılan sayfada ilçe seçimi yapmanız gerekir. Seçtiğiniz ilçede bulunan hizmet veren kurumu ve merak ettiğiniz bilgilerini görebilirsiniz.

İstanbul Özel Hastaneler

Devlet hastanelerine göre sayıları 2-3 kat daha fazla olan özel hastaneler yine İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunmaktadır. Size en yakın özel hastane bilgisine ulaşmak için yine aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak https://istanbulism.saglik.gov.tr/TR,54027/ozel-hastaneler.html açılan sayfadan ilçe seçimi yapmak gerekiyor.

Ağız Diş Sağlığı Merkezleri

Diş hekimleri normalde her hastanede bulunuyor. Fakat sayıları yetersiz olabilir. Buna çözüm olarak belirli yerlerde sadece ağız ve diş sağlığı ile ilgilenen kurumlar bulunmaktadır. Aşağıda yer alan listede bu kurumları ve iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Ağız diş sağlığı merkezleri

Öneri, İstek, Şikayetlerinizi İletin
Sitemizle ilgili aktarmak istediğiniz öneri, istek ve şikayetlerinizi info@hangidoktora.com adresine gönderebilirsiniz. En kısa sürede size yanıt vereceğimizi belirtmek istiyorum. Sağlık merkezleri ve doktorlarla ilgili şikayetleriniz varsa bunu il ve ilçe sağlık merkezleri yanı sıra Alo 184 hattını arayarak Sağlık Bakanlığı iletişim merkezine iletebilirsiniz. En kısa sürede ilgileneceğini belirtebilirim.